Recenze Bionaire

Přidáno: 11. května 2016

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• úspora času.kvalitní výrobek

Přidáno: 4. května 2016

(naposledy upraveno 11. května 2016)

• nahazim to tam a jdu pryc
  • dokonale na vyvary a ruzne jidla typu mexicke fazole
  • hlavni motivace byla vecer nez se vystridame ve sprse, pripravit a nahazet jidlo, zapnout a rano to vytahnu hotove. toto splnuje podle ocekavani.
  • casy je treba vyzkouset, HIGH mi pripada ze vysusi i kdyz maso poradne orestuju.
  • nekdy z nadoby nejde ani odmocit napecene, takze ke slovu prichazi dratenka a pisek. nadoba zatim neni poskozena.
  • doplneni:
  • delal jsem ted vykosteny 1kg veprovy bucek na LOW po 7 hodin, bylo to tak 1/3 tuku, 1/3 tuku mezi masem a 1/3 maso. mekke, ale suche. takze budu stavet krabici se stmivacem na zarovky, laborovat s nastavenim a teplotou a uvidim co z toho dostanu. PID regulator se mi zatim pouzivat nechce, svadelo by to k sous-vide a to zase chce vakuovacku a na tu uz neni doma misto ...
  • podle hodne recenzi ruzne po amazonu a jinde po svete nove hrnce hrejou na LOW podstatne vic nez stare. idealni teplotu na LOW se mi povedlo najit v nejakem popisu mezi 80 - 90 stupnu. u vyse uvedeneho veproveho boku to melo po 3 hodinach teplotu 95.5 stupne, coz je opravdu hodne.

nadoba neni pouzitelna na sporaku, ale to nejak nevadi, lip se mi dela s panvi s rukojeti na plynu a hlavne se mi pak ta panev snaz omyva
zeleninu a maso pripravim, orestuji na panvi a pak to jen presypavam do hrnce

zkouseli jsme nekolikrat cele kure kolem 2kg jak na LOW tak na HIGH a ani nahodou, je z toho hodne vody a maso je suche, i kdyz pada od kosti. ale marocke kureci prsa se zeleninou jsou hodne dobre, kdyz se orestujou (LOW 6 hodin)

dokonale na vsemozne vyvary (LOW 10 az 12 hodin)
gulase jsou uplne spickove, jen je potreba maso poradne orestovat at je zatazene ze vsech stran (LOW 6 hodin, HIGH 3 hodiny)
na udrzovani teploty WARM udela temer dusenou veprovou sunku, ale je citit trosku jako varena, nicmene stavnata a dobra (vodu predtim sehrat na 75 stupnu a dusit natlacene treba v petce a streve na tlacenku 2 hodiny na 1kg masa)
veci typu zivanska pecene bez potizi, dolu mrizku, na ni nahazet balicky s porcema a zapnout (LOW 6 hodin)
kureci jatyrka na vine, lepsi jsem mel jen ze sous-vide (LOW 6 hodin)
kratke zebirka s medovou polevou, maso dokonale, medova poleva se pak musi postupne napect pod grilem (LOW 6 hodin, pod grilem stupen 2 z 5 asi 15 minut celkove, prubezne potirat)
veci typu sloppy joes a podobne znamenaji jen tam nahazet maso, zalit omackou a zapnout (LOW 6 hodin)
rillettes z veproveho boku a vina (LOW 6 hodin)
skvarky (HIGH 4 hodiny a dosmazit na panvi)
cocka a fazolova jidla (LOW 6 hodin, ale lusteninu nekdy rozvari kdyz je tam hodne tekutiny, to chce vychytat podle konkretni suroviny)
cizrnu uz nekupuji v konzerve (LOW 8 nebo 10 hodin, nevim ted z hlavy)
kecupy a dzemy nejdou, neumi to poradne odparit vodu, teda jdou, ale vsechno je to strasne moc ridke

celkove za me je to pouzitelna vec, ale trvalo mi mozna 1 rok nez jsem to tak nejak vychytal ke sve spokojenosti. trochu me mrzi to kure, ale tak od ceho je v troube horkovzduch.

na HIGH mi pripada, ze hreje opravdu hodne, vyvar tusim mel pod 98 stupnu a byla toho plna nadoba. na LOW jsem to nemeril, ale pres 80 to mit bude. rozhodne neodpovidaji casy v receptech jako maso 8 hodin, zeleninu 10 hodin a podobne, v mem pripade je treba casy o dost zkratit.

je plne mechanicky, zadna elektronika, coz je idealni pro spinaci zasuvku pred hrncem.

po tom roce neco obcas spatne reaguje poloha LOW, je treba otocit a znovu vratit na polohu LOW, jinak nesepne. mozna by stacilo to rozebrat a vycistit.

Přidáno: 29. dubna 2016

• líbí se mi

Jsem spokojený

Přidáno: 3. dubna 2016

Zakoupeno v KASA.cz

• Zatím ho mám jen krátce, splňuje to, co slibuje v popisu

Vybrala jsem si ho hlavně kvůli obsahu 3,5 l. Chybí mi časovač, ale to se dá vyřešit.
Zatím jsem ho příliš nepoužívala, je to krátká doba.
Mohu ho doporučit.

Přidáno: 23. února 2016

• úsporný
  • od předchozího modelu kde byla kameninová i poklička, je tato s gumovým těsněním, takže nic neuniká
  • hladká keramická nádoba, výborně se čistí

Doporučuji. Výborná věc do kuchyně

Ověřený zákazník EURONICS EURONICS.cz

Přidáno: 11. prosince 2015

ok

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 8. prosince 2015

(naposledy upraveno 8. prosince 2015)

Zakoupeno v Obchody24.cz

• vysoký komfort vaření
  • značný únik tepla vnějším pláštěm

Přidáno: 2. prosince 2015

• setri energii,
  • cas,
  • zachovava hodnotne ziviny v potravinach

vyhrati a nasledne peceni v klasicke troube je drahe oproti Pomalemu hrnci a neda se srovnat ani chut, navic lze varit, kdyz nejste doma, hrnec sam vypne, potraviny nejsou vysusene, neztraceji ziviny, hrnec setri energii a je dobry na udrzbu

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. listopadu 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• snadné ovládání
  • bezproblémový chod

Je to první pomalý hrnec, co jsme si pořídili a cestu ke správnému vaření v něm zatím trochu hledáme.
Použití snadné, receptů je k dispozici celá řada.

Přidáno: 28. listopadu 2015

Zakoupeno v Alza.cz

• pomalý hrnec,výborná záležitost,proty,kteří mají rádi dobré domácí jídlo
  • hlavně pro ty,kteří rádi vaří a nechtějí strávit u plotny věčnost
  • zatím nic

máme rádi domácí stravu
nechodíme nikam na obědy-jídelny a restaurace-ne
tento produkt jsem chtěla už dávno,před pěti lety,používala jsem ho v USA
všem vřele doporučuji

Přidáno: 6. října 2015

Zakoupeno v KASA.cz

Rozhodně doporučuji, skvělý hrnec, jednoduchá obsluha, chutné jídlo téměř bez práce:-)

Přidáno: 21. září 2015

Super hrnec.

Přidáno: 2. září 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Super. Energetická i časová úspora, Jídlo z pomaláče je chutné, jsem maximálně spokojená,

Doporučuji!!!

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 7. srpna 2015

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• pěkný, pratkický

v těchto vedrech neocenitelný.

Přidáno: 15. července 2015

• Originální design
  • Mizerná kvalita podstavce

Muser jsem vrátit, byly poslány špatné díly

Přidáno: 14. července 2015

ok

Přidáno: 7. července 2015

• Vzhled
  • Zpracování podstavce
  • Nejnižší stupeň nesmyslně výkonný
  • Hlučnost
  • Chybí baterie
  • Chybí šroubky pro spojení podstavce
  • Drnčí při oscilaci

Ventilátor jsem vybral dle vzhledu a lehce mne nalomila recenze... Za ty peníze jsem celkem vytočenej. Jsem od ventilátoru 3m a na nejnižší stupeň mě od "větru" pálí oči... proč sakra někdo udělá nejnižší stupeň o takovémhle výkonu... o tom, že by se při tom dalo spát nikdo ani neuvažujte... pokud se zapne 2. stupeň (nevím, proč bych to dělal) začne drnčet, na 3 stupeň už nedrnčí... zato při oscilaci která je řešena tak, že se otáčí celý ventilátor na plastovém podstavci který je tvořen dvěma díly to zadrnčí v obou krajních polohách...
Dle mého čistě subjektivního názoru by stupeň 1 měl být stupněm 3 a pod ním by měly být 2 slabší stupně.
Ventilátor se hodí do hodně velkých místností, v místnosti 4x4m je naprosto k ničemu.
Zase jsem jednou vyhodil peníze z okna...

Přidáno: 20. dubna 2015

• Velikost a tvar nádoby
  • kvalita
  • spolehlivost značky - mám několik let EZIDRI sušičku ovoce a velká spokojenost
  • servis a dostupnost ND
  • S hrncem zatím maximální spokojenost.
  • Nic jsem dosud nenašel

Na hrnec jsem dostal typ a začal o něm uvažovat protože vzhledem k mému stavu potřebuji teplé snídaně a večer je problém najít s dětmi čas na vaření, úkoly apod.
PH toto řeší.
Zkušenost - rýžová kaše vařená do rána s jablky jedli i naše děti, kterým jinak toto moc nevoní, stačí jen nabrat adochutit podle libosti.
Králík - 4 1/2 hod. na II režim společně s brambory celý bez jakékoliv předchozí úpravy, nakládání, opečení apod. Rovněž úžasné, chuť brambor i bez solení (chuť získaly pouze z páry a použité marinády - vařeno v jiném hrnci bezprostředně před vařením) naprosto úžasná

Přidáno: 13. dubna 2015

Zakoupeno v EURONICS

• Vařím a nemusím nic hlídat, takže je čas na koníčky, popř. na jinou práci.

Jídlo velice chutné a bez větší námahy, odpadá neustálé míchání a nic vám neuteče z hrnce.
Vynikající vývar, hovězí roláda po 4 hodinách se téměř rozpadala..

Přidáno: 4. února 2015

• všechno
  • zatím nic

Hodnotím výrobek - nikoli kuchařské umění! Zatím jsme v něm vařili jen několikrát, spíš jen proto, že mě nenapadlo ho víckrát použít. Sice jsem se ráda vždycky rochnila v hrnci, olizovala vařečku (hygienici prominou) a teď jen čučím přes sklo a nemůžu se dočkat, přesto jsem ráda, že jsme jej pořídili. Masíčko se rozpadá, mňam, velikost hrnce 3,5 l stačí v pohodě na čtyři porce (jsme na něj dva). Chybějící časovač vyřešen externím (válel se nepoužitý doma ještě od dob, kdy jsem pravidelně usínala u televize), i proto jsem vybrala tento typ.

Zobrazuji 161 - 180 ze 226 recenzí 1...7 8 [ 9 ] 10 11...12