Recenze Bionaire

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. ledna 2015

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Konstrukce a kvalita výrobku
  • Cena je poměrně dost vysoká.

Zatím se s výrobkem učím správně zacházet.
Z dosavadních zkušeností si myslím,že jsem koupil
dobrý výrobek.

Přidáno: 23. prosince 2014

Zakoupeno v Alza.cz

Splňuje co jsem od něj očekával

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. prosince 2014

Zakoupeno v Obchody24.cz

• supr vaření

doporučuji,perfektně se v něm vaří

Přidáno: 10. prosince 2014

• nevím
  • strašná kvalita provedení - odřené kolečko ovládaní, křivá poklice, kolečko ovládání se vykyvuje a mám strach, že každou chvíli upadne. DOPORUČUJI ROZHODNĚ NEBRAT. MÁ HODNOTU MAX. 400,-.

ROZHODNĚ NEBRAT. JE TO PODVOD. KUPUJI KENWOOD CP 658

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. října 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• vše co jsem v něm dělal je skvostný
  • podporuje přejídání, jídla nemají chybu

super, super, super

Přidáno: 15. července 2014

Je to super hrnec, mám ho zatím 1 týden a vařila jsem pouze jednou. Jsem nadšená jak snadné a hlavně nenáročné vaření.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 30. června 2014

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• naprosto splnil mé očekávání, popis produktu je přesný, žádné lživé informace
  • jedině snad to, že ho musím ručně vypnout :-)

Je nás doma 6 osob, z toho jedna potřebuje dietnější jídelníček a přípravu jídel. Tento hrnec uspokojil všechny potřeby ohledně vaření. Vše můžu dát do jednoho hrnce a nemusím u toho stát, takže volný čas pro děti. Vaří absolutně bez tuku, takže dietně.

Bionaire BTF002X

Bionaire BTF002X

Přidáno: 25. června 2014

• dálkové ovládání
  • funkce vánek
  • oscilace
  • design, zabírá málo místa
  • v dálkovém ovladači chybí baterie

super, doporučuji všem, kteří si stále nemohli vybrat žádný ventilátor. Tento je ten pravý

Ověřený zákazník Rozbaleno.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 30. května 2014

Zakoupeno v Rozbaleno.cz

• Ideální velikost pro 4-6 osob (dle druhu jídla)
  • Nízká spotřeba a opravdu bezobslužný provoz
  • Čerstvější chuť jídel a krásná vůně během vaření
  • Zatím nic zásadního, jen u levnějšího modelu chybí možnost použití na plotně, která je jen u nejdražší verze

Hrnec je bezvadný, ale je třeba si vše časově dobře naplánovat, pokud chcete uvařit dvě jídla na jeden den....je třeba počítat s tím, že na dvě jídla je potřeba až 16 hodin.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. dubna 2014

Zakoupeno v KASA.cz

• Nejvíc využívám automatickou regulaci výkonu a časovač ,kdy se sama vypne.Naprostá spokojenost,jako alergik si s ní užívám .

Dobrý nákup

Přidáno: 31. ledna 2014

• Snadná manipulace,úspora času,jídlo velmi chutné,maso mńamózní,zelenina nerozvařená,vývary jedinečné.Prostě dobrá investice!

Já se rozhodovala už před 3.roky mezi Avair Ida a pomalým hrncem,vyhrál Avair,ale nedalo mi to a teď už nám doma pomáhá i pomalý a je jen škoda,že jsem tak dlouho otálela.Nejen polévky,masové pokrmy,ale i pečení bábovek i koláčů s drobenkou,vše je fajn a je zbytečné dlouhé rozhodování.Což dokazují i jiné recenze.

Přidáno: 19. září 2013

Zakoupeno v Alza.cz

• Perfektní pomocník do kuchyně.
  • Nic.

Pro všechny zaměstnané lidi výborný pomocník, naplním, zapnu a jdu dělat něco jiného.

Přidáno: 17. září 2013

• dálkové ovládání
  • funkce vánek
  • design luxusní
  • oscilace
  • vypadá jako klimatizace
  • ve vedrech dobrý společník
  • hlasitý, pokud ho chcete do ložnice
  • v noci radši nezapínat, není tichý, jak se píše
  • při nastavení čehokoli vždy hlasitě pípne
  • časovač 1, 2, 4, 8h
  • vypadá, ale není stabilní
  • stojan z měkého plastu

Chtěl jsem BIONAIRE BT 19 používat v noci, protože mám pokoj v podkroví, ale bohužel se ,,s ním spát nedá" a to jsem vybíral ventilátory s 40dB max! Příště bych si radši připlatil a koupil si klimatizaci, která už není o tolik dražší, ale zase má o dost větší spotřebu.

Přidáno: 29. srpna 2013

• je super
  • Jen chci varovat před blbostí kterou jsem provedl já.Vzal jsem kameninovou nádobu hrnce a dal jí na sporák nad plamen-orestoval jsem cibulku,zaprášil paprikou no a dolil vodou-------a lup-kameninová nádoba praskla. Slepice na paprice vyšla draho. Náhradní kameninová nádoba stojí asi 850+poštovné 120. takže raději koupím nový hrnec za 1320. Moje chyba.

je super

Přidáno: 19. srpna 2013

• Vaření bez hlídání!

Doporučuji lidem, kteří jsou zaměstnaní, ráno suroviny nandají do hrnce a kdyř se vrátí z práce,mají vařeno. Bez hlídání, podlévání...
Vřele doporučuji. Maso z PH je křehoučké a bez práce.

Ověřený zákazník LevneELEKTRO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 17. srpna 2013

Zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Výkonný a malý a hezký

Přidáno: 5. srpna 2013

• trocha labilný

Zaujalo ma hodnotenie tohoto produktu zo strany zákazníkov
a tiež jeho funkcie a vzhľad.
Mám ho prvý deň, pracuje vynikajúco, ale keď je vypnutý,
napriek tomu, že stojan má stabilný, samotný ventilátor je trocha labilný.

Přidáno: 26. května 2013

Pro ty, kteří si myslí, že provoz tohoto pomalého hrnce je drahý. Koupil jsem měřič spotřeby elektrické energie a napojil jsem ho na tento hrnec. Výsledek?????? Tady je:::::::: Takže pokud budu vařit na LOW odběr hrnce je od 152wattů za hodinu do 155wattů za hodinu. Pokud budu vařit na HIGH odběr hrnce je od 192wattů za hodinu do 198wattů za hodinu. Každý si pak podle svého tarifu může spočítat kolik ho provoz tohoto hrnce stojí. Ale je to pakatel-nic drahého

Přidáno: 7. května 2013

(naposledy upraveno 10. května 2013)

• JEDNODUCHOST VAŘENÍ-všechno tam nahážu a jedem
  • Není časovač-a tak jsem si zakoupil (programovatelnou digitální spínací zásuvku asi za 199Kč. A mám po problému

První použití pomalého hrnce. Do hrnce jsem dal prošpikované krůtí stehno, celou cibulku, česnek, celé žampiony,sul,pepř, kmín. Podlil jsem to trochou bílého vína – no a večer v 23.00h jsem hrnec zapnul na pomalé vaření. Ještě asi 2 hodiny jsem lezl po zemi a nakukoval do proskleného víka-tam se ale vůbec nic nedělo-sem tam malá bublinka ale jinak nic-vůbec nic. Hrnec je teplej ale uvnitř žádná reakce-no tak to jsem zase naletěl, řekl jsem si a šel jsem chrnět. Nojo ale ráno v 7.00h jsem se neprobudil budíkem ale neuvěřitelnou vůní. Ještě asi minutu jsem čmuchal okolo sebe, co za vůni je v mém bytě a rychle na nohy a šupajdil jsem k hrnci. Páni tak to jsem vejral. Masíčko zatopené šťávou a hrnec si jemně klokotal. Nastartoval jsem talíř a hurá na krůtičku. Dobrota jinak to neumím popsat-krůta se jen rozpadala –masíčko nevysušené ale šťavnaté-cibulka vcelku ale krásně uvařená,žampiony taky, a ta šťáva. Normálně jsem dříve krůtu pekl v pekáčku, ale v pomalém hrnci je mnohem, mnohem chutnější. No je to první použití takže uvidím – další moje jídlo bude hovězí jazyk. Pak se ozvu-ale zatím jsem uchvácen. Čauky všem. Míra. ///////////////10.5.2013 Tak jsem právě dodělal v pomalém hrnci ten nakrájený hovězí jazyk. 8 hodin na pomalé vaření a jazyk je krásně udělaný. K jazyku jsem frknul na začátku nakrájené batáty. Čekal jsem, že na konci bude ta sladká brambora rozvařená-ani náhodou. Zatím hrnec chválím.

Přidáno: 20. února 2013

(naposledy upraveno 20. února 2013)

• Design
  • Jednoduchá údržba
  • Časovač vypnutí
  • Volitelný ionizér
  • Hlučnost- i na nejnižší režim v noci vyloženě ruší (okolo 30 db)
  • Vysoká spotřeba elektřiny ( i v stand-by módu okolo 7W, což je dost)
  • Permanentní filtry typu HEPA s účinností 99%, zachytávají částice od 2 mikronů a větší, což znamená, že ty nejmenší prachové částice nejsou zachyceny, přitom jsou zrovna nejvíce škodlivé a navíc na sebe vážou další chemické škodlivé plyny
  • Absence uhlíkových vláken (jen předfiltr+permatech)
  • Pro alergiky málo výkonná, protože by měla objem místnosti vyčistit 3-4x za hodinu, což zde znamená témšř nejvyšší výkon (hluk).

S čističkou jsem byl všeobecně nespokojen, vzduch pouze osvěžila (ionizér), avšak nevyčistila. Po měsíci provozu se rozbila (spálil se asi motor, protože z výduchu vzduchu vyházel silný zápach. Jako zázrakem a shodou okolností se mi podařilo získat peníze zpět a koupil jsem si jinou (s 6 násobnou filtrací)

Zobrazuji 181 - 200 ze 226 recenzí 1...8 9 [ 10 ] 11 12