Recenze Bionaire

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 20. června 2011

(naposledy upraveno 20. června 2011)

Zakoupeno v Alza.cz

• filtruje
  • nelíbí se mi konstrukce prefiltru, myslím, že se čištěním do dvou let roztrhá

znatelně se mi v pokoji snížila prašnost

Přidáno: 10. května 2011

Zakoupeno v bionaire.cz

• pěkný design, spolehlivost, užitečnost, vhodné pro alergiky, ale i pro lidi, kteří dbají na čistotu, levnější než koupě předražených luxů, které zároveň "vyčistí" vzduch, možnost volby ionizátoru, automatická volba zjistí čistotu vzduchu v domácnosti
  • hlučnost při 3stupni

Čistička je opravdu výborná, po dlouhém váhání jsme se s manželem rozhodli pro její koupi a jsme naprosto spokojeni se všemi funkcemi. Těší mne filtry, které se jen vyčistí, nemusí se nic dokupovat, vše vás včas upozorní, že jsou filtry znečištěné. Automatická volba je také užitečná, zjistíte, že vzduch v domácnosti je již vyčištěný. Za nedlouho přijde na svět naše první dcera, věřím, že ji přivedeme do čistého a útulného prostředí i díky této čističce vzduchu.

Přidáno: 23. dubna 2011

Zakoupeno v bionaire.cz

• Výhoda stálých filtrů není potřeba kupovat nové
  • Jsme doma dva alergici a filtr používáme hlavně v ložnici kde jse dobře spí nejenom alergikům ale všem
  • Výhoda měření čistoty vzduchu a regulace ventilátoru
  • .
  • Nevýhodou u výrobku jsou modré kontrolky které v noci osvítí celý pokoj.Vyřešil jsem to přelepením černou lepenkou.

Důvod vybrání produktu jsme pyloví alergici výhoda stálé filtry není nutnost kupovat jiné.
Výrobek splnil naše očekávání pomáhá nám přečkat pylovou sezonu
Nevýhodou jsou akorát hodně svítící modré kontrolky
Mohu doporučit pro pylové alergie a pro prašné prostředí.
Cena odpovídá určitě kvalitě

Přidáno: 18. března 2011

Zakoupeno v bionaire.cz

• Vzduch je za chvíli znatelně svěžejší,mohu zapnout kdykoli a na jak dlouho chci,nízká hlučnost.
  • Nemusím kupovat náhradní filtry.
  • Zatím nevím,mám ji chvíli.

Čističku mám teprve chvíli,ale zdá se,že vzduch je znatelně lepší.Vybrala jsem si ji kvůli tomu,že nemusím měnit filtry,ale jenom omýt a vysát.Provoz je tichý,ovládání jednoduché.Potřebovala bych ale něco výkonnějšího,protože mám doma kočky a chtěla bych,aby to žralo chlupy.
Jinak jsem ale spokojená.
Vzhledově se mi moc líbí,cena je super.
nemám zkušenosti s něčím jiným.Cena asi odpovídá kvalitě,ale nemám s čím srovnávat.

Přidáno: 11. března 2011

Zakoupeno v bionaire.cz

• bez nutnosti výměny filtru
  • nižší účinnost permanent. filtru

Přidáno: 23. ledna 2011

• Zboží na skladě.
  • Rychlé dodání.
  • S personálem dobrá komunikace.
  • Žádné.

Měla jsem od roku 1995 čističku vzduchu BIONAIRE F 100,do které se už nedováží vyměnitelné filtry.Musela jsem si pořídit novou čističku vzduchu téže značky BAP 1700.
Tato čistička je výkonější a nemusí se kupovat do ní filtry na výměnu.Stačí HEPA filtry(2ks) pouze vysát vysavačem.
Proto tento výrobek doporučuji všem,kteří se rozhodují pořídit si čističku vzduchu.

Přidáno: 11. prosince 2010

Zakoupeno v bionaire.cz

• Dobrý poměr kvalia, výkon, design a cena. Solidní výkon do klasického obýváku.

Doporučuji!

Přidáno: 19. listopadu 2010

Zakoupeno v bionaire.cz

• pěkný desing, snadná údržba, výkon
  • při vyšším výkonu je čistička docela dost hlučná

jelikož má náš syn zdravotní potíže, čističku vzduchu jsme pořídit musely - od té doby co jí máme se jeho zdravotní stav o poznání zlepšil.Takže výrobek určitě doporučuji.

Ověřený zákazník KASA.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. listopadu 2010

Zakoupeno v KASA.cz

• design
  • čistitelné filtry, není nutné je měnit
  • časovač
  • zatím nic

produkt mě zaujal svým vzhledem a hlavně tím, že je možné filtry čistit a ne měnit

Přidáno: 4. září 2010

• 2 permanentní filtry,které dokonale čistí a jen se perou a
  • vysávají,takže odpadá investice do nových.
  • Časovač nastavení,výhoda pri spaní.
  • Při mírném -1.stupni čištění vydává jemně hluboký zvuk,který mě dokonale uspí.
  • Oinizator má samostatné spouštění.
  • Dobře vypadá.

Kvalitní výrobek za dobrou cenu.
Ve srovnání se staršími čističkami jsem nadšena jejím
výkonem a funkcemi.

Zobrazuji 221 - 230 ze 230 recenzí 1...8 9 10 11 [ 12 ]